İçeriğe geç

Manisa Yozgat Arası Kaç KM

Manisa Yozgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Yozgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Yozgat arası kaç km? Manisa Yozgat arası kaç saat? Manisa Yozgat yol tarifi? Manisa Yozgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Yozgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Yozgat ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Yozgat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yozgat ili yüzölçümü yaklaşık 14,123 km2’dir. Yozgat ilinin coğrafi konumu ise 38° 57′45.5″N 40° 14′37.4″N Kuzey 34° 04′ 23.7″E 36° 09′25.0″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Yozgat Arası Kaç KM

Manisa Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 786 km’dir. Manisa Yozgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 651 km’dir.

Manisa Yozgat Arası Kaç KM

Manisa Yozgat Arası Kaç Saat

Manisa Yozgat arası kaç saat; Manisa Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 786 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Yozgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Manisa Yozgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 651 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Manisa Yozgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 786 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Yozgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Yozgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yozgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yozgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.