Manisa Yalova Arası Kaç KM

Manisa Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Yalova arası kaç km? Manisa Yalova arası kaç saat? Manisa Yalova yol tarifi? Manisa Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yalova ili yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Manisa Yalova Arası Kaç KM

Manisa Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 354 km’dir. Manisa Yalova arası mesafe havayolu ile yaklaşık 278 km’dir.

Manisa Yalova Arası Kaç KM

Manisa Yalova Arası Kaç Saat

Manisa Yalova arası kaç saat; Manisa Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 354 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Manisa Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Manisa Yalova arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 278 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

55 dakika

Manisa Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 354 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.