İçeriğe geç

Manisa Uşak Arası Kaç KM

Manisa Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Uşak arası kaç km? Manisa Uşak arası kaç saat? Manisa Uşak yol tarifi? Manisa Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Uşak Arası Kaç KM

Manisa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 178 km’dir. Manisa Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 113 km’dir.

Manisa Uşak Arası Kaç KM

Manisa Uşak Arası Kaç Saat

Manisa Uşak arası kaç saat; Manisa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 178 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Manisa Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Manisa Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 113 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Manisa Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 178 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.