Manisa Turgutlu Arası Kaç KM

Manisa Turgutlu arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Turgutlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Turgutlu arası kaç km? Manisa Turgutlu arası kaç saat? Manisa Turgutlu yol tarifi? Manisa Turgutlu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Turgutlu İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Turgutlu ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Turgutlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 549 km2dir. Turgutlu ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 30′ 0.5760” Kuzey ve 27° 42′ 30.2760” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Turgutlu Arası Kaç KM

Manisa Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 km’dir. Manisa Turgutlu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 30 km’dir.

Manisa Turgutlu Arası Kaç KM

Manisa Turgutlu Arası Kaç Saat

Manisa Turgutlu arası kaç saat; Manisa Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Manisa Turgutlu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Turgutlu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 30 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Manisa Turgutlu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Turgutlu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Turgutlu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Turgutlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Turgutlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.