İçeriğe geç

Manisa Tunceli Arası Kaç KM

Manisa Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Tunceli arası kaç km? Manisa Tunceli arası kaç saat? Manisa Tunceli yol tarifi? Manisa Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Tunceli Arası Kaç KM

Manisa Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1400 km’dir. Manisa Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1052 km’dir.

Manisa Tunceli Arası Kaç KM

Manisa Tunceli Arası Kaç Saat

Manisa Tunceli arası kaç saat; Manisa Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1400 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1052 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Manisa Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1400 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 78 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 113 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.