İçeriğe geç

Manisa Trabzon Arası Kaç KM

Manisa Trabzon arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Trabzon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Trabzon arası kaç km? Manisa Trabzon arası kaç saat? Manisa Trabzon yol tarifi? Manisa Trabzon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Trabzon İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Trabzon Arası Kaç KM

Manisa Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1388 km’dir. Manisa Trabzon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1003 km’dir.

Manisa Trabzon Arası Kaç KM

Manisa Trabzon Arası Kaç Saat

Manisa Trabzon arası kaç saat; Manisa Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1388 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Trabzon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Trabzon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1003 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Manisa Trabzon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1388 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 77 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 112 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Trabzon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Trabzon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.