İçeriğe geç

Manisa Tokat Arası Kaç KM

Manisa Tokat arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Tokat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Tokat arası kaç km? Manisa Tokat arası kaç saat? Manisa Tokat yol tarifi? Manisa Tokat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Tokat İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tokat ili yüzölçümü yaklaşık 10,075 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu ise 39°51′K 35°37′D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Tokat Arası Kaç KM

Manisa Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 957 km’dir. Manisa Tokat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 814 km’dir.

Manisa Tokat Arası Kaç KM

Manisa Tokat Arası Kaç Saat

Manisa Tokat arası kaç saat; Manisa Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 957 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tokat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tokat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 814 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Manisa Tokat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 957 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 53 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 77 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Tokat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Tokat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.