Manisa Tekirdağ Arası Kaç KM

Manisa Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Tekirdağ arası kaç km? Manisa Tekirdağ arası kaç saat? Manisa Tekirdağ yol tarifi? Manisa Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Tekirdağ Arası Kaç KM

Manisa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 330 km’dir. Manisa Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 264 km’dir.

Manisa Tekirdağ Arası Kaç KM

Manisa Tekirdağ Arası Kaç Saat

Manisa Tekirdağ arası kaç saat; Manisa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 330 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 264 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Manisa Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 330 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 27 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.