Manisa Soma Arası Kaç KM

Manisa Soma arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Soma şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Soma arası kaç km? Manisa Soma arası kaç saat? Manisa Soma yol tarifi? Manisa Soma arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Soma İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Soma ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Soma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 820km2dir. Soma ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 11′ 6.4032” Kuzey ve 27° 36′ 31.6476” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Soma Arası Kaç KM

Manisa Soma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 km’dir. Manisa Soma arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Manisa Soma Arası Kaç KM

Manisa Soma Arası Kaç Saat

Manisa Soma arası kaç saat; Manisa Soma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Manisa Soma arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Manisa Soma arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Manisa Soma Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Soma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Soma Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Soma arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Soma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Soma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.