İçeriğe geç

Manisa Şırnak Arası Kaç KM

Manisa Şırnak arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Şırnak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Şırnak arası kaç km? Manisa Şırnak arası kaç saat? Manisa Şırnak yol tarifi? Manisa Şırnak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Şırnak İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Şırnak ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Şırnak ili yüzölçümü yaklaşık 7.172 km2’dir. Şırnak ilinin coğrafi konumu ise 37° 33′ 47″ Kuzey ile 42° 33′ 44″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Şırnak Arası Kaç KM

Manisa Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1585 km’dir. Manisa Şırnak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1267 km’dir.

Manisa Şırnak Arası Kaç KM

Manisa Şırnak Arası Kaç Saat

Manisa Şırnak arası kaç saat; Manisa Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1585 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Şırnak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Şırnak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1267 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat 30 dakika

Otobüs ile;

19 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Manisa Şırnak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1585 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 88 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 127 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Şırnak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Şırnak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şırnak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şırnak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.