İçeriğe geç

Manisa Sinop Arası Kaç KM

Manisa Sinop arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Sinop şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Sinop arası kaç km? Manisa Sinop arası kaç saat? Manisa Sinop yol tarifi? Manisa Sinop arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Sinop İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Sinop ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sinop ili yüzölçümü yaklaşık 5,862 km2’dir. Sinop ilinin coğrafi konumu ise 40 48′- 42 02′ kuzey, 32 43′— 34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Sinop Arası Kaç KM

Manisa Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 km’dir. Manisa Sinop arası mesafe havayolu ile yaklaşık 758 km’dir.

Manisa Sinop Arası Kaç KM

Manisa Sinop Arası Kaç Saat

Manisa Sinop arası kaç saat; Manisa Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Sinop arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Sinop arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 758 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Manisa Sinop Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Sinop Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Sinop arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sinop’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sinop’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.