Manisa Salihli Arası Kaç KM

Manisa Salihli arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Salihli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Salihli arası kaç km? Manisa Salihli arası kaç saat? Manisa Salihli yol tarifi? Manisa Salihli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Salihli İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Salihli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Salihli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,359 km2dir. Salihli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 29′ 13.4736” Kuzey ve 28° 8′ 16.9872” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Salihli Arası Kaç KM

Manisa Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 km’dir. Manisa Salihli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Manisa Salihli Arası Kaç KM

Manisa Salihli Arası Kaç Saat

Manisa Salihli arası kaç saat; Manisa Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Manisa Salihli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Manisa Salihli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Manisa Salihli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Salihli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Salihli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Salihli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Salihli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.