İçeriğe geç

Manisa Sakarya Arası Kaç KM

Manisa Sakarya arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Sakarya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Sakarya arası kaç km? Manisa Sakarya arası kaç saat? Manisa Sakarya yol tarifi? Manisa Sakarya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Sakarya İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Sakarya Arası Kaç KM

Manisa Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 469 km’dir. Manisa Sakarya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 350 km’dir.

Manisa Sakarya Arası Kaç KM

Manisa Sakarya Arası Kaç Saat

Manisa Sakarya arası kaç saat; Manisa Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 469 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Sakarya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Manisa Sakarya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 350 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Manisa Sakarya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 469 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Sakarya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Sakarya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.