İçeriğe geç

Manisa Osmaniye Arası Kaç KM

Manisa Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Osmaniye arası kaç km? Manisa Osmaniye arası kaç saat? Manisa Osmaniye yol tarifi? Manisa Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Manisa Osmaniye Arası Kaç KM

Manisa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 977 km’dir. Manisa Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 784 km’dir.

Manisa Osmaniye Arası Kaç KM

Manisa Osmaniye Arası Kaç Saat

Manisa Osmaniye arası kaç saat; Manisa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 977 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 784 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Manisa Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 977 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.