İçeriğe geç

Manisa Ordu Arası Kaç KM

Manisa Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Ordu arası kaç km? Manisa Ordu arası kaç saat? Manisa Ordu yol tarifi? Manisa Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Ordu Arası Kaç KM

Manisa Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1193 km’dir. Manisa Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 932 km’dir.

Manisa Ordu Arası Kaç KM

Manisa Ordu Arası Kaç Saat

Manisa Ordu arası kaç saat; Manisa Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1193 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 932 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Manisa Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1193 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 96 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.