İçeriğe geç

Manisa Niğde Arası Kaç KM

Manisa Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Niğde arası kaç km? Manisa Niğde arası kaç saat? Manisa Niğde yol tarifi? Manisa Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Manisa Niğde Arası Kaç KM

Manisa Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 763 km’dir. Manisa Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 638 km’dir.

Manisa Niğde Arası Kaç KM

Manisa Niğde Arası Kaç Saat

Manisa Niğde arası kaç saat; Manisa Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 763 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Manisa Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 638 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Manisa Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 763 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.