Manisa Muğla Arası Kaç KM

Manisa Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Muğla arası kaç km? Manisa Muğla arası kaç saat? Manisa Muğla yol tarifi? Manisa Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Manisa Muğla Arası Kaç KM

Manisa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 km’dir. Manisa Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 185 km’dir.

Manisa Muğla Arası Kaç KM

Manisa Muğla Arası Kaç Saat

Manisa Muğla arası kaç saat; Manisa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 185 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Manisa Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.