İçeriğe geç

Manisa Kuşadası Arası Kaç KM

Manisa Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kuşadası arası kaç km? Manisa Kuşadası arası kaç saat? Manisa Kuşadası yol tarifi? Manisa Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kuşadası İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Egebölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,269km2’dir.Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Egebölgesinde yer alan Kuşadasıilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265km2dir.Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 51′ 28.4904” Kuzey ve 27° 15′ 39.6540” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Manisa Kuşadası Arası Kaç KM

Manisa Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 198 km’dir.

Manisa Kuşadası Arası Kaç KM

Manisa Kuşadası Arası Kaç Saat

Manisa Kuşadası arası kaç saat; Manisa Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 198 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık2 saat 30 dakikasürmektedir. Manisa Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3saat 30 dakika

Manisa Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 198 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.