İçeriğe geç

Manisa Isparta Arası Kaç KM

Manisa Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Isparta arası kaç km? Manisa Isparta arası kaç saat? Manisa Isparta yol tarifi? Manisa Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Isparta Arası Kaç KM

Manisa Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 km’dir. Manisa Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 290 km’dir.

Manisa Isparta Arası Kaç KM

Manisa Isparta Arası Kaç Saat

Manisa Isparta arası kaç saat; Manisa Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 290 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Manisa Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.