İçeriğe geç

Manisa Iğdır Arası Kaç KM


Manisa Iğdır arası kaç km;
yazımızda öncelikle Manisa ve Iğdır şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Iğdır arası kaç km? Manisa Iğdır arası kaç saat? Manisa Iğdır yol tarifi? Manisa Iğdır arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Iğdır İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Iğdır ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Iğdır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Iğdır ili yüzölçümü yaklaşık 3,539 km2’dir. Iğdır ilinin coğrafi konumu ise 39°53′37″K 43°59′52″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Iğdır Arası Kaç KM

Manisa Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 km’dir. Manisa Iğdır arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1438 km’dir.

Manisa Iğdır Arası Kaç KM

Manisa Iğdır Arası Kaç Saat

Manisa Iğdır arası kaç saat; Manisa Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Iğdır arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Iğdır arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1438 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 25 dakika

Manisa Iğdır Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Iğdır arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 96 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 139 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Iğdır Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Iğdır arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Iğdır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Iğdır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.