İçeriğe geç

Manisa Gümüşhane Arası Kaç KM

Manisa Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Gümüşhane arası kaç km? Manisa Gümüşhane arası kaç saat? Manisa Gümüşhane yol tarifi? Manisa Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Gümüşhane Arası Kaç KM

Manisa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 km’dir. Manisa Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1054 km’dir.

Manisa Gümüşhane Arası Kaç KM

Manisa Gümüşhane Arası Kaç Saat

Manisa Gümüşhane arası kaç saat; Manisa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30dakika sürmektedir. Manisa Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1054 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Manisa Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 74 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 107 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.