İçeriğe geç

Manisa Giresun Arası Kaç KM

Manisa Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Giresun arası kaç km? Manisa Giresun arası kaç saat? Manisa Giresun yol tarifi? Manisa Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Manisa Giresun Arası Kaç KM

Manisa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1223 km’dir. Manisa Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 907 km’dir.

Manisa Giresun Arası Kaç KM

Manisa Giresun Arası Kaç Saat

Manisa Giresun arası kaç saat; Manisa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1223 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika  sürmektedir. Manisa Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 907 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Manisa Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1223 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.