İçeriğe geç

Gaziantep Manisa Arası Kaç KM

Gaziantep Manisa arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Manisa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Manisa arası kaç km? Gaziantep Manisa arası kaç saat? Gaziantep Manisa yol tarifi? Gaziantep Manisa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Manisa İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Gaziantep Manisa Arası Kaç KM

Gaziantep Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1088 km’dir. Gaziantep Manisa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 891 km’dir.

Gaziantep Manisa Arası Kaç KM

Gaziantep Manisa Arası Kaç Saat

Gaziantep Manisa arası kaç saat; Gaziantep Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1088 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gaziantep Manisa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Gaziantep Manisa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 891 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 41 dakika

Gaziantep Manisa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1088 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 88 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Manisa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Manisa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.