İçeriğe geç

Manisa Eskişehir Arası Kaç KM

Manisa Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Eskişehir arası kaç km? Manisa Eskişehir arası kaç saat? Manisa Eskişehir yol tarifi? Manisa Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Manisa Eskişehir Arası Kaç KM

Manisa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 337 km’dir. Manisa Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 232 km’dir.

Manisa Eskişehir Arası Kaç KM

Manisa Eskişehir Arası Kaç Saat

Manisa Eskişehir arası kaç saat; Manisa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 337 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 232 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Manisa Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 337 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 27 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.