İçeriğe geç

Erzurum Manisa Arası Kaç KM

Erzurum Manisa arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Manisa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Manisa arası kaç km? Erzurum Manisa arası kaç saat? Erzurum Manisa yol tarifi? Erzurum Manisa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Manisa İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Erzurum ili yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 57′ 23″ K  41° 10′ 12″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Erzurum Manisa Arası Kaç KM

Erzurum Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1448 km’dir. Erzurum Manisa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1200 km’dir.

Erzurum Manisa Arası Kaç KM

Erzurum Manisa Arası Kaç Saat

Erzurum Manisa arası kaç saat; Erzurum Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1448 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat sürmektedir. Erzurum Manisa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat sürmektedir. Erzurum Manisa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1200 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat

Otobüs ile;

18 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Erzurum Manisa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1448 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 80 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 116 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Manisa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Manisa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.