İçeriğe geç

Manisa Erzincan Arası Kaç KM

Manisa Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Erzincan arası kaç km? Manisa Erzincan arası kaç saat? Manisa Erzincan yol tarifi? Manisa Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Manisa Erzincan Arası Kaç KM

Manisa Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1254 km’dir. Manisa Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1048 km’dir.

Manisa Erzincan Arası Kaç KM

Manisa Erzincan Arası Kaç Saat

Manisa Erzincan arası kaç saat; Manisa Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1254 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Manisa Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Manisa Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1048 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Manisa Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1254 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 101 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.