İçeriğe geç

Manisa Elazığ Arası Kaç KM

Manisa Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Elazığ arası kaç km? Manisa Elazığ arası kaç saat? Manisa Elazığ yol tarifi? Manisa Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Elazığ Arası Kaç KM

Manisa Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1255 km’dir. Manisa Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1025 km’dir.

Manisa Elazığ Arası Kaç KM

Manisa Elazığ Arası Kaç Saat

Manisa Elazığ arası kaç saat; Manisa Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1255 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Manisa Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Manisa Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1025 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Manisa Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1255 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 101 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.