İçeriğe geç

Manisa Edirne Arası Kaç KM

Manisa Edirne arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Edirne şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Edirne arası kaç km? Manisa Edirne arası kaç saat? Manisa Edirne yol tarifi? Manisa Edirne arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Edirne İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Edirne Arası Kaç KM

Manisa Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 477 km’dir. Manisa Edirne arası mesafe havayolu ile yaklaşık 349 km’dir.

Manisa Edirne Arası Kaç KM

Manisa Edirne Arası Kaç Saat

Manisa Edirne arası kaç saat; Manisa Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 477 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Edirne arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Manisa Edirne arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 349 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Manisa Edirne Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 477 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Edirne Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Edirne arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.