İçeriğe geç

Manisa Düzce Arası Kaç KM


Manisa Düzce arası kaç km;
yazımızda öncelikle Manisa ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Düzce arası kaç km? Manisa Düzce arası kaç saat? Manisa Düzce yol tarifi? Manisa Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Düzce Arası Kaç KM

Manisa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 552 km’dir. Manisa Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 416 km’dir.

Manisa Düzce Arası Kaç KM

Manisa Düzce Arası Kaç Saat

Manisa Düzce arası kaç saat; Manisa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 552 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Manisa Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 416 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Manisa Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 552 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.