Manisa Dikili Arası Kaç KM

Manisa Dikili arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Dikili şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Dikili arası kaç km? Manisa Dikili arası kaç saat? Manisa Dikili yol tarifi? Manisa Dikili arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Dikili İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,269 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Dikili ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Dikili ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 534 km2dir. Dikili ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 4′ 29.6472” Kuzey ve 26° 53′ 21.1128” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Dikili Arası Kaç KM

Manisa Dikili arası mesafe karayolu ile yaklaşık 121 km’dir.

Manisa Dikili Arası Kaç KM

Manisa Dikili Arası Kaç Saat

Manisa Dikili arası kaç saat; Manisa Dikili arası mesafe karayolu ile yaklaşık 121 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Dikili arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Manisa Dikili Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Dikili arası mesafe karayolu ile yaklaşık 121 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Dikili Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Dikili arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Dikili’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Dikili’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.