Manisa Didim Arası Kaç KM

Manisa Didim arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Didim şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Didim arası kaç km? Manisa Didim arası kaç saat? Manisa Didim yol tarifi? Manisa Didim arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Didim İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,269 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Didim ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Didim ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 424 km2dir. Didim ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 22′ 33.9420” Kuzey ve 27° 15′ 53.0244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Didim Arası Kaç KM

Manisa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 km’dir.

Manisa Didim Arası Kaç KM

Manisa Didim Arası Kaç Saat

Manisa Didim arası kaç saat; Manisa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Manisa Didim arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Manisa Didim Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Didim Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Didim arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Didim’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Didim’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.