İçeriğe geç

Manisa Çorum Arası Kaç KM

Manisa Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Çorum arası kaç km? Manisa Çorum arası kaç saat? Manisa Çorum yol tarifi? Manisa Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Manisa Çorum Arası Kaç KM

Manisa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 km’dir. Manisa Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 681 km’dir.

Manisa Çorum Arası Kaç KM

Manisa Çorum Arası Kaç Saat

Manisa Çorum arası kaç saat; Manisa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Manisa Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 681 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 24 dakika

Manisa Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.