Manisa Çankırı Arası Kaç KM

Manisa Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Çankırı arası kaç km? Manisa Çankırı arası kaç saat? Manisa Çankırı yol tarifi? Manisa Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Çankırı Arası Kaç KM

Manisa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 704 km’dir. Manisa Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 560 km’dir.

Manisa Çankırı Arası Kaç KM

Manisa Çankırı Arası Kaç Saat

Manisa Çankırı arası kaç saat; Manisa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 704 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Manisa Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat  30 dakika sürmektedir. Manisa Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 560 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 14 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 14 dakika

Manisa Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 704 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.