İçeriğe geç

Manisa Burdur Arası Kaç KM

Manisa Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Burdur arası kaç km? Manisa Burdur arası kaç saat? Manisa Burdur yol tarifi? Manisa Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Burdur Arası Kaç KM

Manisa Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 km’dir. Manisa Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 226 km’dir.

Manisa Burdur Arası Kaç Saat

Manisa Burdur arası kaç saat; Manisa Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat  30 dakika sürmektedir. Manisa Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 226 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 48 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

48 dakika

Manisa Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.