İçeriğe geç

Manisa Bolu Arası Kaç KM

Manisa Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Bolu arası kaç km? Manisa Bolu arası kaç saat? Manisa Bolu yol tarifi? Manisa Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Bolu Arası Kaç KM

Manisa Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 km’dir. Manisa Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 429 km’dir.

Manisa Bolu Arası Kaç Saat

Manisa Bolu arası kaç saat; Manisa Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Manisa Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 429 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Manisa Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.