İçeriğe geç

Manisa Bitlis Arası Kaç KM

Manisa Bitlis arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Bitlis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Bitlis arası kaç km? Manisa Bitlis arası kaç saat? Manisa Bitlis yol tarifi? Manisa Bitlis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Bitlis İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Manisa Bitlis Arası Kaç KM

Manisa Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1593 km’dir. Manisa Bitlis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1278 km’dir.

Manisa Bitlis Arası Kaç Saat

Manisa Bitlis arası kaç saat; Manisa Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1593 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bitlis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bitlis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1278 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat 30 dakika

Otobüs ile;

19 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 12 dakika

Manisa Bitlis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1593 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 88 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 128 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Bitlis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Bitlis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.