İçeriğe geç

Manisa Bilecik Arası Kaç KM

Manisa Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Bilecik arası kaç km? Manisa Bilecik arası kaç saat? Manisa Bilecik yol tarifi? Manisa Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Manisa Bilecik Arası Kaç KM

Manisa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 395 km’dir. Manisa Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 278 km’dir.

Manisa Bilecik Arası Kaç Saat

Manisa Bilecik arası kaç saat; Manisa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 395 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 278 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

52 dakika

Manisa Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 395 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.