İçeriğe geç

Manisa Bayburt Arası Kaç KM

Manisa Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Bayburt arası kaç km? Manisa Bayburt arası kaç saat? Manisa Bayburt yol tarifi? Manisa Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Bayburt Arası Kaç KM

Manisa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1359 km’dir. Manisa Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1115 km’dir.

Manisa Bayburt Arası Kaç Saat

Manisa Bayburt arası kaç saat; Manisa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1359 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Manisa Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Manisa Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1115 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

2 saat

Manisa Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1359 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 109 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.