İçeriğe geç

Manisa Batman Arası Kaç KM

Manisa Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Batman arası kaç km? Manisa Batman arası kaç saat? Manisa Batman yol tarifi? Manisa Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Manisa Batman Arası Kaç KM

Manisa Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1483 km’dir. Manisa Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1200 km’dir.

Manisa Batman Arası Kaç Saat

Manisa Batman arası kaç saat; Manisa Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1483 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1200 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

 2 saat 5 dakika

Manisa Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1483 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 119 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.