İçeriğe geç

Manisa Bartın Arası Kaç KM

Manisa Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Bartın arası kaç km? Manisa Bartın arası kaç saat? Manisa Bartın yol tarifi? Manisa Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Bartın Arası Kaç KM

Manisa Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 km’dir. Manisa Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 537 km’dir.

Manisa Bartın Arası Kaç Saat

Manisa Bartın arası kaç saat; Manisa Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Manisa Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 537 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Manisa Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.