İçeriğe geç

Manisa Balıkesir Arası Kaç KM

Manisa Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Balıkesir arası kaç km? Manisa Balıkesir arası kaç saat? Manisa Balıkesir yol tarifi? Manisa Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Balıkesir Arası Kaç KM

Manisa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 150 km’dir. Manisa Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 108 km’dir.

Manisa Balıkesir Arası Kaç KM

Manisa Balıkesir Arası Kaç Saat

Manisa Balıkesir arası kaç saat; Manisa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 150 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Manisa Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat  sürmektedir. Manisa Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 108 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Manisa Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 150 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 13 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.