İçeriğe geç

Manisa Artvin Arası Kaç KM

Manisa Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Artvin arası kaç km? Manisa Artvin arası kaç saat? Manisa Artvin yol tarifi? Manisa Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Artvin Arası Kaç KM

Manisa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1607 km’dir. Manisa Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1261 km’dir.

Manisa Artvin Arası Kaç KM

Manisa Artvin Arası Kaç Saat

Manisa Artvin arası kaç saat; Manisa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1607 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat sürmektedir. Manisa Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat sürmektedir. Manisa Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1261 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat

Otobüs ile;

20 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Manisa Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1607 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 89 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 129 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.