İçeriğe geç

Manisa Ardahan Arası Kaç KM

Manisa Ardahan arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Ardahan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Ardahan arası kaç km? Manisa Ardahan arası kaç saat? Manisa Ardahan yol tarifi? Manisa Ardahan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Ardahan İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Ardahan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ardahan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ardahan ili yüzölçümü yaklaşık 5,576 km2’dir. Ardahan ilinin coğrafi konumu ise 41°06′47″K 42°49′15″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Ardahan Arası Kaç KM

Manisa Ardahan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1667 km’dir. Manisa Ardahan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1333 km’dir.

Manisa Ardahan Arası Kaç KM

Manisa Ardahan Arası Kaç Saat

Manisa Ardahan arası kaç saat; Manisa Ardahan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1667 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Ardahan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Ardahan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1333 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat 30 dakika

Otobüs ile;

20 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 20 dakika

Manisa Ardahan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Ardahan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1667 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 92 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 134 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Ardahan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Ardahan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ardahan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ardahan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.