İçeriğe geç

Manisa Aksaray Arası Kaç KM

Manisa Aksaray arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Aksaray şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Aksaray arası kaç km? Manisa Aksaray arası kaç saat? Manisa Aksaray yol tarifi? Manisa Aksaray arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Aksaray İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Aksaray ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Aksaray ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aksaray ili yüzölçümü yaklaşık 7,626 km2’dir. Aksaray ilinin coğrafi konumu ise 38°25′51″K 33°51′44″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Aksaray Arası Kaç KM

Manisa Aksaray arası mesafe karayolu ile yaklaşık 664 km’dir. Manisa Aksaray arası mesafe havayolu ile yaklaşık 576 km’dir.

Manisa Aksaray Arası Kaç KM

Manisa Aksaray Arası Kaç Saat

Manisa Aksaray arası kaç saat; Manisa Aksaray arası mesafe karayolu ile yaklaşık 664 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Aksaray arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Manisa Aksaray arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 576 kilometre olup havayoluyla yaklaşık  1 saat 16 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 16 dakika

Manisa Aksaray Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Aksaray arası mesafe karayolu ile yaklaşık 664 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Aksaray Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Aksaray arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Aksaray’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aksaray’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.