İçeriğe geç

Manisa Ağrı Arası Kaç KM


Manisa Ağrı arası kaç km;
yazımızda öncelikle Manisa ve Ağrı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Ağrı arası kaç km? Manisa Ağrı arası kaç saat? Manisa Ağrı yol tarifi? Manisa Ağrı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Ağrı İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Ağrı Arası Kaç KM

Manisa Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 km’dir. Manisa Ağrı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1353 km’dir.

Manisa Ağrı Arası Kaç KM

Manisa Ağrı Arası Kaç Saat

Manisa Ağrı arası kaç saat; Manisa Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat sürmektedir. Manisa Ağrı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Ağrı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1353 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat

Otobüs ile;

20 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 20 dakika

Manisa Ağrı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 90 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 131 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Ağrı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Ağrı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.