İçeriğe geç

Manisa Adıyaman Arası Kaç KM

Manisa Adıyaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Adıyaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Adıyaman arası kaç km? Manisa Adıyaman arası kaç saat? Manisa Adıyaman yol tarifi? Manisa Adıyaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Adıyaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Adıyaman Arası Kaç KM

Manisa Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1196 km’dir. Manisa Adıyaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 954 km’dir.

Manisa Adıyaman Arası Kaç KM

Manisa Adıyaman Arası Kaç Saat

Manisa Adıyaman arası kaç saat; Manisa Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1196 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Adıyaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Adıyaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 954 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Manisa Adıyaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1196 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 96 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Adıyaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Adıyaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.