Malatya Düzce Arası Kaç KM

Malatya Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Malatya ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Malatya Düzce arası kaç km? Malatya Düzce arası kaç saat? Malatya Düzce yol tarifi? Malatya Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Malatya ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Malatya ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Malatya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Malatya ili yüzölçümü yaklaşık 12,146 km2’dir. Malatya ilinin coğrafi konumu ise 35 54′ ve 39 03′ kuzey enlemleri ile 38 45′ ve 39 08′ doğu boylamları GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Malatya Düzce Arası Kaç KM

Malatya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 886 km’dir. Malatya Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 675 km’dir.

Malatya Düzce Arası Kaç KM

Malatya Düzce Arası Kaç Saat

Malatya Düzce arası kaç saat; Malatya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 886 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Malatya Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Malatya Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 675 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 23 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 23 dakika

Malatya Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Malatya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 886 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Malatya Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Malatya Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Malatya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Malatya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.