İçeriğe geç

Mahmudiye Yol Tarifi

Eskişehir Mahmudiye yol tarifi; yazımızda öncelikle Mahmudiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mahmudiye’ye nasıl gidilir? Mahmudiye yol tarifi? Mahmudiye yol haritası? Mahmudiye İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mahmudiye İlçesi Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir’in ilçesi olan Mahmudiye, Eskişehir’in yerleşim yerlerinden biridir. Mahmudiye İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 659 km2’dir. Mahmudiye ilçesinin rakımı ise 887 m olarak hesaplanmıştır. Mahmudiye ilinin Kuzeyinde Alpu, doğusunda ise Sivrihisar ve Beylikova, batısında Seyitgazi, Güneyinde ise Çifteler ilçeleri bulunmaktadır. Mahmudiye ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Mahmudiye İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Mahmudiye ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 7.808 nüfusa sahiptir.

Mahmudiye İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Mahmudiye Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Mahmudiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Mahmudiye Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mahmudiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Mahmudiye’ye Nasıl Gidilir? Mahmudiye Yol Tarifi

Mahmudiye’ye kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Mahmudiye’ye gelebilirsiniz. Mahmudiye karayolu ile Eskişehir şehir merkezine 51.6 km, İstanbul’a yaklaşık 352 km, Ankara’ya yaklaşık 189 km, İzmir’den ise yaklaşık 549 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı bulunmamaktadır. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Eskişehir’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Eskişehir demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Mahmudiye ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.