Lüleburgaz Ankara Arası Kaç KM

Lüleburgaz Ankara arası kaç km; yazımızda öncelikle Lüleburgaz ve Ankara şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Lüleburgaz Ankara arası kaç km? Lüleburgaz Ankara arası kaç saat? Lüleburgaz Ankara yol tarifi? Lüleburgaz Ankara arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Lüleburgaz ile Ankara İli Hakkında Genel Bilgiler

Lüleburgaz ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Lüleburgaz ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,016 km2’dir. Lüleburgaz ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 24′ 9.8640” Kuzey ve 27° 21′ 56.3256” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 25,437 km2dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39° 56′ 0.1140” Kuzey ve 32° 51′ 35.0676” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Lüleburgaz Ankara Arası Kaç KM

Lüleburgaz Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 km’dir.

Lüleburgaz Ankara Arası Kaç KM

Lüleburgaz Ankara Arası Kaç Saat

Lüleburgaz Ankara arası kaç saat; Lüleburgaz Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Lüleburgaz Ankara arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Lüleburgaz Ankara Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Lüleburgaz Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 611 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Lüleburgaz Ankara Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Lüleburgaz Ankara arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Lüleburgaz’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Lüleburgaz’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.