İçeriğe geç

Laçin Yol Tarifi

Çorum Laçin yol tarifi; yazımızda öncelikle Laçin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Laçin’e nasıl gidilir? Laçin yol tarifi? Laçin yol haritası? Laçin İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Laçin İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum’un ilçesi olan Laçin, Çorum’un yerleşim yerlerinden biridir. Laçin İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 196 km2’dir. Laçin ilçesinin rakımı ise 729 m olarak hesaplanmıştır. Laçin ilinin Kuzeyinde Osmancık, doğusunda ise Amasya, batısında Dodurga, güneyinde Çorum Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Laçin ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Laçin İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Laçin ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 4.599 nüfusa sahiptir.

Laçin İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Laçin Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Laçin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Laçin Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Laçin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Laçin’e Nasıl Gidilir? Laçin Yol Tarifi

Laçin’e kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Laçin’e gelebilirsiniz. Laçin karayolu ile Çorum şehir merkezine 49 km, İstanbul’a yaklaşık 598 km, Ankara’ya yaklaşık 262 km, İzmir’den ise yaklaşık 951 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ulaşımı yoktur.